Dlaczego Tanie Zapraszanie?

Teoretycznie Zaproszenia mają tylko informować Szanownych Gości o terminie i miejscu ślubu oraz wesela. Jednak praktycznie, Zaproszenia mają przekazać nie tylko te konkretne informacje ale również pokazać osobowość Młodej Pary, część ich radości przygotowań, niecierpliwości oczekiwania. Zapraszają do wspólnego przeżywania jednego ze wspaniałych momentów życia. Zapraszają do „weselenia się” 🙂

Dlatego też Narzeczeni długo zastanawiają się nad wyborem odpowiednich Zaproszeń, które przekażą Gościom ich ogromne emocje.

Mimo, że koszt Zaproszeń to jedynie 2-3% w całym budżecie przeznaczanym na przygotowanie ślubu i wesela, jest to produkt, który powinien zaspokoić ich oczekiwania zarówno w zakresie jakości jak i ceny.

Jest wiele firm proponujących piękne ale niezmiernie drogie papeterie ślubne. Same prowadzimy już od lat markę Pracownię Agasia Zaproszenia, proponującą indywidualne projekty rysowane zdolną ręką Joanny Wawrzynkiewicz. Tworzymy tam zaproszenia drukowane, wyklejane i scrapkowe. Indywidualny projekt i ręczne wykonanie wymusza jednak wyższą cenę.

Jednak mając takie doświadczenie postanowiłyśmy umożliwić naszym klientom wybór innych atrakcyjnych wzorów, doskonały wydruk i efektowny papier – wszystko to w dobrej cenie. Korzystając ze stockowych wzorów, ubieramy gotowe grafiki w nasze ramy estetyczne.

Oddajemy do Waszej dyspozycji przygotowane przez nas wzory zaproszeń oparte na motywach dostępnych do kupienia w sieci. Niektóre z motywów z naszego sklepu znajdziecie w ofercie innych firm, w niektórych wypadkach oferowanych jako ich własne projekty – (ups!). My również korzystamy z ogólnie dostępnych materiałów, jednak opracowujemy je według własnych standardów.

Przyświeca nam myśl – Zaproszenia w dobrej cenie…